Nasıl Oynanır:

Paint Runner 3D Renk Yarışı
Dünyanın renkleri uğruna ölmeye değer. Renklerin yaşamlarımız üzerindeki değerini ve etkilerini kim takdir etmez? Siyahlarla beyazlarla dolu bir dünya hayal edin, o kadar cansız ve soğuk gelirdi ki. Renkler yaşamın sıcaklığı ve tazeliğidir. Paint Runner 3D Renk Yarışı, renklerin ısıtıcı etkilerini göz önünde bulundurarak dünyayı daha canlı bir şekilde boyamak istiyor. Kesinlikle şimdiye kadarki en moda oyun olarak listeleniyor, donukluğu sıfırlayan ve hayatın mükemmel renklerinin tadını çıkarmanızı sağlayan. Her yaştan oyuncu için ilginç ve ilgi çekici bir oyun olduğunu kanıtlıyor.
Paint Runner 3D Color Race, yaratıcı zihinlerin boş zamanlarını zihinsel aktivitelerini ve dikkatlerini onarmak için en iyi şekilde kullanmalarına olanak tanıyan heyecan verici ve bağımlılık yaratan eğlenceli bir oyun oyunudur. Ayrıca kötü hisleri ve depresyonu da öldürür. Oyunda koşucular koşuyor ve mekanı kendi renkleriyle boyuyor.

Kontrol :

Koşmasını sağlamak için bir koşucuya dokunun. Kendi yollarında çatışmadıklarından emin olun, aksi takdirde seviyeyi kaybedersiniz. Büyüyen çocukların renkleri ve şekilleri yönlendirme konusunda daha iyi bir anlayış geliştirmeleri, kişinin yaratıcılığını ve konsantrasyonunu geliştirmeleri için idealdir.

Back to Top